Dazzle Me

Firma NetEnt, największy europejski producent gier automatowych, wypuściła na rynek nowy tytuł: Dazzle Me. To unikatowa, jedyna w swoim rodzaju gra przeznaczona głównie na tablety i smartfony. Jak twierdzi developer, to właśnie urządzenia mobilne są przyszłością automatów one-armed bandit.

W Dazzle Me gracz ma do dyspozycji 5 bębnów i siedemdziesiąt sześć linii wypłat, a więc całkiem sporo. Stawka jednego zakładu może wynosić od 20 centów do 400 funtów. Gra posiada tradycyjne oznaczenia: kamienie i diamenty o różnych kształtach i kolorach, symbol wild, który zastępuje dowolne symbole, a także scatter, który generuje nawet 16 darmowych spinów.

Bonusy są jedną z największych zalet Dazzle Me. Poza wspomnianymi wildem i scatterem, gra posiada również bonus o nazwie Dazzling Wild Reels. Pojawia się on na dowolnym etapie rozgrywki i zamienia wszystkie zwykłe oznaczenia na jednym z bębnów na symbole wild, co gwarantuje wygraną. Jedyny minus Dazzle Me to niezbyt wyszukana grafika, która raczej nie każdemu przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *