Automat z Kyle’m, Stanem, Cartmanem i Kenny’m

Stan, Cartman, Kenny i Kyle, nasi ulubieńcy z „Miasteczka South Park”, wracają w odsłonie slotowej. To z pewnością spora gratka dla fanów „Miasteczka South Park”, ale też ciekawa propozycja dla tych, którzy nie znają tej animacji. Gra, tak jak serial, pokazuje przygody paczki przyjaciół z fikcyjnej miejscowości, położonej gdzieś w środkowym Kolorado.

Głównym motywem slotu jest starcie między czwórką przyjaciół a ich odwiecznym wrogiem, Profesorem Chaosem i jego chomikami. Poza wspomnianymi wcześniej Kenny’m, Kyle’m, Stanem i Ericiem na bębnach możemy wylosować także litery A, Q, K, J oraz liczbę 10. Każdy z czwórki bohaterów wiąże się z innym bonusem – do dyspozycji mamy m.in. Stan`s Multiplying Re-Spin, Cartman`s Stacked Wilds, Kenny`s Multiplier czy Kyle’s Overlay Wilds. Po wylosowaniu trzech lub więcej symboli Bonus otrzymujemy Epic Bonus Spins, czyli dodatkową rozgrywkę, w której Mintberry Crunch walczy z Profesorem Chaosem.

Slot South Park Reel Chaos posiada dwadzieścia linii wypłat i 10 poziomów gry do wyboru. Gracz ma też możliwość wysokość zakładów, przy czym minimalna kwota zakładu wynosi 20, a maksymalna – 200 monet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *