Apetyczna, wciągająca gra

W ofercie e-kasyn można znaleźć setki ciekawych, egzotycznych automatów, ale tylko Big Chef wygląda tak smakowicie. Jest to rzecz jasna gra tematyczna, w której zaglądamy do kuchni francuskiego szefa kuchni. To bardzo dobra propozycja dla pasjonatów wypieków, a tych mamy chyba w naszym kraju całkiem dużo, o czym świadczy oglądalność programów o gotowaniu takich jak „Ugotowani”, „Słodka rywalizacja”, „Życie od kuchni” czy „Męskie wypieki”.

Najważniejsza rzecz, która przyciąga uwagę w grze Big Chef, to wyjątkowo estetyczna i efektowna grafika oraz ścieżka dźwiękowa, która brzmi jak typowy gwar restauracji. Oznaczenia wyświetlane na bębnach przedstawiają między innymi znakomite potrawy (indyka, zupę pomidorową, crème brûlée, homara, steka) oraz pracowników restauracji (kelnera, kucharza, kucharkę). Scatterem jest jadłospis, a Wild to nazwa slotu – jeśli na nie trafimy, otrzymamy darmowe losowania bębna. Big Chef oferuje tylko 15 linii wypłat, ale maksymalna kwota, jaką gracz może zdobyć w tej grze, wynosi ponad 80 tys.

Możliwość gry w Big Chef oferuje prawie każde kasyno internetowe, co dowodzi dużej popularności tej gry. Ty także powinieneś spróbować swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś fanem gotowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *