Zagraj w Thunderfist!

Jeśli jesteś fanem maszyn wrzutowych, ale nudzą cię już nudne, standardowe gry i miałbyś ochotę zagrać w coś bardziej oryginalnego, zachęcamy, byś spróbował swojego szczęścia w Thunderfist. To egzotyczna, naprawdę wyjątkowa slotowa gra tematyczna, w której ukrywają się wojownicze niewiasty, smoki, czarnoksiężnicy oraz samuraje, zaś symbole K, 10, Q, J, A tworzą bambusowe kije.

Thunderfist potrafi zachwycić świetnie dopracowaną szatą graficzną oraz nastrojową ścieżką dźwiękową, jednak to nie wszystko, co może nam zaoferować. Dużą zaletą tego slotu jest osoba czarnoksiężnika, która zajmuje praktycznie całe koło – gdy uda nam się go wylosować, otrzymamy mnożnik wygranej. Symbol smoka z kolei jest symbolem scatter, a więc daje nam bonusowe, darmowe rundy. Najniższa wartość zakładu w Thunderfist wynosi €0.25, zaś maksymalna – 500 PLN. Warto także zwrócić uwagę, że Thunderfist jest jedną z nielicznych gier, w której, mamy do dyspozycji aż 243 kombinacje płatności – dzięki temu wzrasta nasza szansa na wygranie nagrody.

Automat Thunderfist jest dostępny głównie w ofertach zagranicznych kasyn internetowych, niemniej można go spotkać również w kilku polskich serwisach hazardowych, między innymi tu: https://www.admiralspot.com/pl/, więc jeśli chciałbyś przekonać się jak poradzisz sobie w starciu ze złym czarnoksiężnikiem, zachęcamy do gry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *